اتوبار شریعتی

باربری شریعتی 

با مجوز اتحادیه

45 45 45 88

حمل اثاثیه منزل و لوازم اداری با مجوز اتحادیه

انواع وسایط نقلیه ( کانتینر | کامیونت | خاور | نیسان | وانت )

اعزام نیروی متخصص و متعهد به صورت شبانه روزی

خاور | کامیونت | کانتینر | حمل و نقل | درون شهری | برون شهری | وانت بار| نیسان بار |

باربری شریعتی تهران با مدیریت بهشتی

اتوبار شریعتی

باربری شریعتی دارای سابقه درخشان در امر جابجایی و حمل و نقل درون شهری و برون شهری می باشد . این شرکت در بسیاری از پروژه های حمل و نقل و جابه جایی بر حسب تجربه و سابقه ای که داشته ، افتخار همکاری با شرکت ها و سازمانها و ارگان دولتی و خصوصی را داشته است . خدماتی که اتوبار شریعتی در اختیار خانواده های عزیز قرار می دهد به صورت تضمینی می باشد.   البته بعضی از خدماتی هستند که به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار داده میشود مثل سرویس مشاوره رایگان .

خانواده های عزیز می توانند با شماره های ثابت این باربری تماس بگیرند و با متخصصین ما صحبت نمایند مشاورین باربری شریعتی با داشتن تجربه کافی از یک اثاث کشی موفق شما را راهنمایی خواهند نمود.  بهتر است برای داشتن راحتی و تضمین وسایل خود با یک باربری نقل مکان کنید که شناخته شده باشد و به صورت قانونی کار کند .

باربری شریعتی با داشتن تعداد کارگران مناسب با اخلاق در کنار شماست تا با شناخت دقیق نیازهای مشتریان ، رضایت تک تک آنان را جلب نماید این موسسه تجاری دارای وانت بار – نیسان بار – خاورهای مسقف  با استاندارد کاملا تایید شده با یک بسته بندی خارق العاده با تجهیزات نوین پا به فعالیت گذاشته تا در کنار شما قله های موفقیت و پیروزی را یکی یکی پشت سر بگذارد .

اتوبار شریعتی  جهت مبل و بسته بندی اقلام درشت و بزرگ از کارگران مرد و با تجربه بالا استفاده می کند تمامی کارکنانی که قرار است در یک پروژه کاری در کنار هم فعالیتی را انجام دهند بر کار خود مصمم بوده و وظایفی که برعهده آنان قرار داده شده است در تایم و با کیفیت بالا تحویل میدهند.  هدفمندی در کارها از بزرگ ترین و برجسته ترین ویژگی هلدینگ تجاری و اقتصادی و حمل و نقلی می باشد.  شریعتی بار  به صورت قانونی به فعالیت خود ادامه میدهد و دارای مجوز رسمی از اتحادیه می باشد. تمامی نرخ های جابجایی و بسته بندی از طرق اتحادیه به این شرکت باربری ابلاغ می شود. باربری مجوزدار شریعتی با خدمات رسانی و سرویس دهی شبانه روزی در راستای تحقق آرزو ها گرد هم آمده است با قله های ترقی را یکی یکی بپیماید این خدمات و سرویس دهی ها شامل حمل انواع جهیزیه عروس ، لوازم منزل ، اداری و تجاری و غیره همراه با بیمه نامه معتبر این بیمه نامه به صاحب بار و اثاثیه داده می شود تا در صورت بروز هرگونه مشکل یا از بین رفتن وسایل یا خرابی صاحب بار خسارات خود را به صورت کامل از بیمه دریافت نماید از آنجایی که اتوبار شریعتی به صورت قانونی کار میکند و دارای مجوز رسمی از اتحادیه می باشد شما عزیزان می توانید با خیال آسوده تمامی کارهای یک اثاث کشی و جابجایی را به تیم حرفه ای باربری شریعتی بسپارید و با خیال آسوده به منزل جدید نقل مکان نمایید جابجایی وسایل اداری همراه با کارتن های مورد نیاز برای جمع آوری در کوتاه ترین زمان ممکن تنها کافی است با باربری ما تماس بگیرید تا تیم حرفه ای خود را در اختیار شما قرار دهیم دارای انواع وسائط نقلیه ایمن شامل : نیسان بار - وانت بار - خاورهای مسقف و روباز - کامیون های بزرگ باربری - سرویس vip

 

   چهارراه قصر  ، گلبرگ خ حیدری خ رضایی  ، انتهای خیابان  ، پلاک 33

 

باربری شریعتی